Tefal on Sinu kõrval selleks, et võtta igast päevast parim!

Tefal teab, et iga päev on erinev ja iga pere on ainulaadne ning usume elu täis kodu rikkusesse. Tefal püüab olla Sinu pere igapäevane abistaja. Usume, et kasutaja ei peaks kohanema tootega vaid toode peaks kohanema kasutajaga, olenemata sellest, kas oled asjatundja või algaja, professionaalne või vähenõudlik kasutaja.

Tefal on üle 60 aasta ammutanud inspiratsiooni inimeste harjumustest, et pakkuda parimaid lahendusi igapäevaelu paremaks ja mugavamaks toimimiseks. Tefal töötab igapäevaselt arenduste ja uuendustega, et pakkuda tarbijatele innovatiivseid, töökindlaid ja lihtsalt kasutatavaid lahendusi.

Tefal loob töökindlaid lahendusi, mis garanteerivad Sulle edu, et saaksid koos perega rohkem õnnehetki jagada. See teebki Tefali Sinu lemmikuks köögis ja kogu ülejäänud kodus.

Tefal on pühendunud ohutule ja tervislikule toiduvalmistamisele ning töötab pidevalt uuendustega, et pakkuda keskkonnasõbralikke, ohutuid ja kvaliteetseid köögitarvikuid, mis tagavad tervisliku toiduvalmistamise igapäevaselt.

Väärtuste hoidmiseks on Tefal määratlenud säästva arengu prioriteedid:

  • Tefal hoolitseb selle eest, et kaubamärgi tooted oleksid valmistatud eetilisi põhimõtteid järgides nii enda tehastes kui ka tarnijate juures.
  • Tefal on välja töötanud vastutustundliku personalipoliitika, mis põhineb mittediskrimineerimise ja inimeste austamise põhimõtetel. Tefal peab väga tähtsaks oma töötajatele turvalise töökoha pakkumist.
  • Tefal tegutseb kogukondade abistajana, kus aitab kohalikel ettevõtetel kasvada ja toetab kohalikke ühendusi võitluses tõrjutuse vastu või osaleb avalikes aruteludes, näiteks toitumise ja tervise teemadel.
  • Tefal propageerib tervislikkust ja ohutust, mis tähendab kvaliteetsete toodete tootmist, mis kestavad ja võimaldavad tervislikku ning maitsvat toiduvalmistamist.
  • Tefal võtab arvesse keskkonnasäästlikkust toodete elutsükli igas etapis, alates esialgsest uurimistööst kuni töötlemiseni nende eluea lõpus, kaasa arvatud tootmine, transport ja kasutamine tarbija poolt.