Ettevõttest

Ursus OÜ alustas tegevust hulgikaubanduse valdkonnas 1992. aastal. Meie 30-aastase tegutsemisaja jooksul on meie põhivaldkonnaks kujunenud esmatarbe- ja majapidamiskaupade import ja hulgimüük. Ettevõtte tooteportfelli kuulub lai valik maailmas tuntud ja tunnustatud kaubamärke, millega varustame enamikku Eesti tuntumaid kaubanduskette ja kauplusi. Lisaks koduturule esindame koostöös tootjatega mitmeid tuntud kaubamärke ka lähiriikides Lätis, Leedus ning Soomes.

Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda terviklikku, tarbijate vajadusi ja kategooriat toetavat sortimenti ning kvaliteetset müügiteenust ja parimaid valdkonna praktikaid meie kogenud meeskonnalt. Aastatepikkune, kategooriajuhtimise põhimõtetele toetuv koostöökogemus jaekaubandusega ning tarbijate vajadustest lähtuv tootevalik on meil aidanud püsida pikalt edukana ning olla usaldusväärseks ja kõigile osapooltele väärtust loovaks kaubanduspartneriks.

Ursus OÜ kontor ja laokompleksid asuvad Pärnus, kuid teenindame oma kliente üle kogu Eesti ning ka lähiriikides. Tellitud kaupade kohaletoimetamine toimub Eesti piires meie koostööpartnerite kaudu regulaarselt.

Distributsioon

Oleme enda tooteportfelli kuuluvate toodete ametlikuks maaletoojaks ja turustajaks. Esindame tooteportfelli kuuluvaid kaubamärke nii Eesti, kui mitmel juhtul ka Baltikumi turgudel, vastutades toodete distributsiooni ja müügiteeninduse eest.

Müügi- ja turundustoetus

Lisaks distributsioonile pakume paljudele meie tooteportfelli kuuluvatele kaubamärkidel müügi- ja turundustoetust, mille hulka kuulub muuhulgas turundus ja kommunikatsioon lõpptarbijale, müügitoetuse materjalide kasutamine müügikohtades, tooteesitlused ning kampaaniamüükide planeerimine ja elluviimine klientide kauplustes.

Ladu ja logistika

Lao- ja logistikaüksuse strateegiline asukoht võimaldab kiireid ühendusi igal suunal. Ursus OÜ 2600m2 tegutsev lao- ja logistikaüksus paikneb logistiliselt suurepärases asukohas, Pärnus Via Baltica (E67) maantee ääres. Siin ladustame kõiki oma esindatavaid kaubamärke neile sobivates tingimustes.

Tellitud kaupadele pakume kohaletoimetamist meie koostööpartnerite kaudu, vastavalt kokku lepitud tingimustele ja tarnegraafikule, otse kliendi poolt soovitud tarnekohta.

Lisaks sellele on olemas ühendus oluliste transpordisõlmedega Euroopas.

Partnerlussuhted

Hindame kõrgelt pikaajalisi koostöösuhteid oma partneritega, kelle hulka kuuluvad nii tuntumad jaemüügiettevõtted Eestis ja teistes Balti riikides, koostööpartneritest teenusepakkujad, kui meie poolt esindatavate kaubamärkide tootjad.

Soovime läbi pikaajalise kogemuse hulgikaubanduses, asjatundliku ja usaldusväärse meeskonna ning laia tootevaliku tuua väärtust nii oma partneritele, kui meie poolt pakutavate toodete tarbijatele.