Leifheit

Rohkem aega meeldivateks tegevusteks!

Tänu Leifheit kaubamärgi uuenduslikele ja praktilistele majapidamistarvikutele on võimalik kodust igapäevaelu muuta võimalikult lihtsaks ja mugavaks. Leifheit tootevalikusse kuuluvad kvaliteetsed tooted, mis muudavad majapidamistööd nagu triikimine, koristamine või toiduvalmistamine palju lihtsamaks – nii jääb teil rohkem aega meeldivateks tegevusteks!

 

Kaubamärgi rikkalik tootevalik hõlmab kõiki majapidamise valdkondi:

Põrandahooldus ja -koristus

Põrandapindade puhastuse kategooriasse kuuluvad alates klassikalistest põrandamoppidest kuni keerukate puhastussüsteemideni ja uuenduslike aurupuhastiteni või juhtmeta tolmuimejateni – Leifheit pakub igaühe vajadustele vastavaid tooteid. Samuti katab tootevalik kõikide põrandatüüpide eripärade nõuded, mis sobivad ideaalselt just nende põrandate erihoolduse nõuetele.

 

Koristus- ja puhastusvahendid

Kiire ja korrektse puhastustulemuse saavutate spetsiaalsete koristustarvikute ja teleskoopkäepidemete kontseptsiooni abil. Paljud Leifheiti tooted on varustatud Click-system kinnitusega, mis võimaldab laia valikut Leifheit kaubamärgi tooteid omavahel kombineerida. Teleskoopkäepideme saab kinnitada erinevate puhastustarvikute külge – näiteks põrandapesija, harjade või aknakaabitsate külge. See säästab kokkuvõttes Sinu raha ja ruumi, sest kodusteks majapidamistöödeks on vaja omada vaid üht Click-system käepidet, mis ühildub teiste puhastustarvikutega.

 

Pesukuivatus

Leifheit kaubamärk pakub pesukuivatuseks sobilikke lahendusi, mis vastavad iga majapidamise nõudmisele – üheinimese majapidamistest kuni suurte peredeni. Seinale kinnituvad kuivatusrestid säästavad ruumi väikestes majapidamistes. Praktiline, vastupidav ja eriti stabiilne Pegasus pesukuivataja pakub erinevaid suuruse valikuid, mis sobivad kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes ja erineva suurusega kodudes. Välitingimustes kasutatavad pesukarussellid on suure kuivatuspinnaga ja mahutavad samaaegselt mitu pesumasinatäit pesu, seega sobivad koduaedadesse ja suurematele peredele.

 

Triikimine

Korrektseks pesuhoolduseks ja triikimiseks on saadaval lai valik triikimislaudu ja vajalikke tarvikuid, et särgid, pluusid ja muud riideesemed kiiresti kortsudest vabaneksid. Neile, kellel triikimise sagedus suurem on parim valik aktiivset triikimist toetavad mudelid ja triikimiskeskused, mis säästavad aega ja vaeva.

 

Köögiriistad

Leifheit tootevalik pakub suure valiku ideid toiduvalmistamiseks ja küpsetamiseks. Alates köögiriistadest, viilutajatest kuni küpsetustarvikuteni – igaks vajaduseks leidub vajalik köögitarvik. Leifheit kvaliteetsed ja praktilised tooted aitavad toiduvalmistamist paremini korraldada ja Sinu igapäevaseid kodutöid lihtsamaks teha.