Kaiser

Kaiser on loodud väikeste meistriteoste loomiseks ja ülima toidunaudingu jaoks!

Tõeline originaal

Kaiser kaubamärk muutis küpsetusmaailma 1968. aastal esimese mittenakkuva küpsetusvormiga. See, mis täna on pea igas kodus standardtoode, oli toona totaalne revolutsioon. Mitte ilmaasjata ei teata Kaiserit professionaalsetes ringkondades endiselt “originaalina”.

Kaiser on kõrgeima kvaliteediga Saksa kaubamärk, mis toodab eranditult kvaliteetseid köögi- ja küpsetusnõusid. Ise koogi või quiche’i valmistamine muutub Kaiseri toodetega palju lihtsamaks, nii et kui olete alati tahtnud ise leiba, pitsat, pirukat või kooki valmistada, on Kaiser Teie jaoks hea valik! Kaiseri köögitarvete valikusse kuuluvad küpsetusplaadid, küpsetusvormid ja muud kasulikud tööriistad, mis muudavad küpsetamise veelgi lõbusamaks ja kaunistamise või serveerimise veelgi professionaalsemaks.

Kaiser on kookide ja küpsetiste valmistamisel alati seisnud kire, loovuse ja inspiratsiooni eest, olles segu traditsioonidest ja uuendustest, mida on vaja küpsetamiskire täielikuks teenindamiseks. Kui küpsetamisest saab kirg, vastavad nõuetele vaid kõrgeimad kvaliteedistandardid.

Kookide ja küpsetiste valmistamine ei pea alati olema keerukas, kuid see võib olla. Improviseerimine ja katsetamine on sama vastuvõetavad kui täpne retsepti järgimine. Kaiseril on küpsetusvormide valmistamisel enam kui 90-aastane kogemus, vormid on peensusteni läbimõeldud ja oma täiuslikkuses kompromissitud. Materjalid läbivad kõige rangemad testid ning kogu tootmisprotsess on läbinud kvaliteedijuhtimissüsteemi, mis on sertifitseeritud vastavalt DIN ISO 9001 standardile.