Dr. Beckmann

Dr. Beckmann lubadus

Dr. Beckmanni tooted esindavad ekspertlahendusi igaks väljakutseks sinu majapidamises ja pesupesemises! Dr. Beckmann tooted on loodud kõrgeimate puhtuse standardite järgi, katmaks tarbijate rahulolu ootuseid pesuhoolduses, plekieemalduses, seadmete puhastuses ja hoolduses ning pindade puhastusvahendite kategooriates. Dr. Beckmann tooted on ulatusliku uurimistöö ja pideva arenduse tulemus – garanteeritud tõhusus, mida võite usaldada.

Dr. Beckmanni tooted esindavad teedrajavat kirge pakkuda kõige tõhusamaid koduhoolduse ekspertlahendusi – igaks väljakutseks sinu majapidamises ja pesupesemises!

  • Plekkide eemaldamine Täiuslikud lahendused igat tüüpi plekkidele oma kohandatud koostistega, sest pole kahte ühesugust plekki.
  • Pesuhooldus Tagage särav, värske ja laitmatu pesu.
  • Magic Leaves Avastage sulgkerged pesuvahendi lehed, mis muudavad pesemise nii mugavaks. Üks vees lahustuv lina tagab teie tekstiilide sügavpuhastuse pesu ajal. Ülimalt kerget ja kompaktset formaati on lihtne kaasas kanda, seda on lihtne hoiustada, see minimeerib pakendijäätmeid ja süsiniku jalajälge.
  • Kodumasinate puhastus ja hooldus Spetsiaalsed Dr. Beckmanni seadmete puhastusvahendid eemaldavad mustuse, koorikuid, lupjumisi ja tüütuid lõhnu.
  • Pindade puhastus Paljud pinnad vajavad erilist puhastamist ja hooldust. Dr. Beckmanni pinnapuhastusvahendid suudavad puhastada ka tundlikke pindu põhjalikult, kuid õrnalt.

Lase elul juhtuda!