Casatrend

Casatrend koristus

Koristamine – see on lihtne! Koristamine ei pruugi olla meeldiv tegevus, kuid selle saab muuta kiiremaks ja mugavamaks õigeid töövõtteid ja -tarvikuid kasutades. Casatrendi tootevalikust võib leida vajalikud puhastuslapid nii universaalseks otstarbeks kui ka erinevate puhastamist vajavate pindade jaoks.

Casatrend küpsetus

Toiduvalmistamine ja küpsetamine on paljudele meeldivaks vaba aja veetmise viisiks. Küpsetamisel kaob aeg justkui lennates ja lõpptulemuseks on kõige maitsvamad küpsetised, olgu need siis soolased või magusad. Casatrend kaubamärgi küpsetustoodete sari on välja kujunenud koduste küpsetajate vajadusi silmas pidades ning sari täieneb ja muutub pidevalt. Lisame regulaarselt uusi kujundusi ja rõõmsaid üllatusi.

Casatrend kehapesu

Keha ja meele eest tuleb hoolitseda, et tõsta tuju ja hoida head enesetunnet. Naudi iga lõõgastavat vanniskäiku või kiiret dušši ning hellita ennast meeldivalt pehme vannisvammiga või turguta nahka kooriva kehapesuga. Kehakoorimise järel on nahk pehmem ja säravam. Hellita Casatrendi kehapesu sarja toodetega ennast ja oma nahka.