Zenker

Traditsioonid ja kvaliteet

Zenker on Saksamaa päritolu küpsetustarvikute tootja, kes on enam kui sajandi jooksul tuntud oma kvaliteeti ja traditsioonide järgimise poolest, arendades uusi ideid ja tõelisi uuendusi koduse küpsetamise nautimiseks.

Zenkeri köögitarvete valikust leiate erinevate mittenakkuvate pinnaviimistlusega küpsetustarvikuid. Kui otsite jätkusuutlikke ja kvaliteetseid küpsetuspabereid muffinite ja tassikookide küpsetamiseks, siis Zenkeri küpsetuspaberid on valmistatud keskkonnasõbralikust kakaokoorepaberist. Säästlikkust silmas pidades on lihtne olla ka keskkonnateadlikum tarbija. Nii professionaalne kui ka kodune pagar teavad, et õige leivavormi valik mängib koduse leivateo osas suurt rolli. Zenkeri tinaga kaetud terasest leivavormil on krobeline vahvlitekstuur, mis hõlbustab küpsetise vormist välja võtmist ja tagab selle, et Teie küpsetis näeb välja täpselt sama ilus kui maitseb!

Üle 130-aastase kogemusega Zenker pakub lahendusi, mis keskenduvad uuenduslikele lahendustele ja silmapaistvatele tulemusele. Zenker tooted on valmistatud Saksamaal, iga ese on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja läbimõeldud disainiga. Zenker küpsetustarvikud on loodud kestma aastateks ja pakuvad suurepärast väärtust, kuid on samas funktsionaalsed, et rahuldada küpsetamisel Teie soove ja vajadusi. Zenker tähendab kvaliteeti, disaini ja praktilisust mida võite usaldada.

Soovime teile küpsetamisel ja katsetamist ja palju lõbusaid hetki!