TOIDUVALMISTAMINE

WMF esmaklassilised tooted muudavad valmistamise tõeliseks naudinguks, seetõttu panustame täiuslikule meisterlikkusele ja uuendustele. WMF kaubamärgi noad sepistatakse käsitsi kvaliteetsest karastatud terasest ja neil on ainulaadne Performance Cut tehnoloogia, mis hoiab need kauem teravana. WMF valikusse kuuluvad väga erineva kujuga köögitarvikud, Ceramill keraamiliste teradega vürtsiveskid ja meie uuenduslikud väikesed elektriseadmed pole vähem muljetavaldavad. Kõik need on välja töötatud kasutades uusimat tehnoloogiat, et muuta toiduvalmistamine lihtsaks ja muuta ettevalmistused eriliselt meeldivaks ning vähest vaeva nõudvaks.

KÜPSETUSNÕUD

Igaüks, kes hindab koostisainete valimisel kvaliteeti, lähtub samadest põhimõtetest ka kööginõude valikul. Seetõttu ei lepi WMF millegi vähemaga kui parimaga. WMF Fusiontec keedupottide seeria ühendab kõigi heade köögitarvete materjalide eelised ühes. Ka teised WMF valikusse kuuluvad keedupotid ja -pannid säravad kvaliteetselt ning on valmistatud tugevast ja vastupidavast Cromargan® 18/10 terasest, et teie hoolikalt valitud koostisosad puutuksid kokku ainult parimate ja toidule ohutute materjalidega.

SÖÖGINÕUD JA SERVEERIMINE

Hea maitse algab juba toidu serveerimisest

WMF on alati seisnud erakordse disaini ja kvaliteedi eest. Elegantselt lihtsast ajatult klassikaliseni kuni ilmekalt silmatorkavateni – kujundame söögiriistad, mis on sama individuaalsed kui sina. Jälgime erinevate kultuuride eluviise kogu maailmas, reageerime uusimatele trendidele ja töötame välja uuenduslikud söögiriistad, mis vastavad teie maitsele ja individuaalsele elustiilile. Sellest annavad tunnistust mitte ainult miljonid rahulolevad kliendid, vaid ka arvukad rahvusvahelised disainiauhinnad. Hea maitse ei alga ainult toidust vaid selle serveerimisest!

JOOGIKLAASID JA SERVEERIMINE

Meie jaoks on joomine rohkem kui põhivajadus

Keskmise inimese keha vajab igapäevaselt 1,5–2 liitrit vett. WMF jaoks on joomine midagi enamat, kui põhivajadus – see on midagi väga olulist. Seetõttu oleme töötanud välja esmaklassilised tooteid, mida iseloomustavad uuenduslikkus, ainulaadsus, esteetika ja funktsionaalsus ning need omadused saadavad Teid läbi päeva – hommikusest kohvitassist, veekarahvinist joogiveega, joogipudelist sporditegevusel kuni veini- ja joogiklaasideni. Kõik joogi serveerimise nõud muudavad iga lonksu eriliselt nauditavaks hetkeks.