Stanley

Stanley kaubamärk on loodud 1913. aastal leiutaja William Stanley Jr. poolt ja peegeldab endas põlvkondade seikluseid. Tänaseks rohkem kui 100 aastat hiljem jätkab pidev tootearendus Stanley pärandit, hoides kvaliteetsetes termostes ja muudes nõudes Teie soojad joogid soojana ja külmad joogid külmana. Stanley loob ajatu välimusega innovatiivseid tooteid, mis annavad hoogu juurde Teie aktiivsele liikumisele ja metsikul kujutlusvõimele.

Stanley soovib jagada kõiki Teie seiklusi, et saaksite oma elust maksimumi võtta – olgu siis mäe otsas või oma tagaaias tegutsemas. Stanley on koos Teiega teekonnal, aidates ehitada jätkusuutlikumat, vähem ühekordset elu ja maailma, avades samal ajal ukse aukartust äratavasse tulevikku.

 

JÄTKUSUUTLIKKUS STANLEY’S

Kõige jätkusuutlikumad tooted on sellised, mida ei pea kunagi ära viskama ega välja vahetama. Stanley on loonud korduvkasutatavaid Built For Life™ tooteid üle 100 aasta, vähendades nõudlust ühekordselt kasutatavate toodete järele, mis satuvad jäätmetesse ja veekousesse. Stanley töötab täna selle nimel, et kasutada 2025. aastaks 50% oma toodetes taaskasutatud roostevaba terast ja vähendada 2030. aastaks kasvuhoonegaaside heitkoguseid 50% võrra.

Jätkusuutlikkus ei puuduta ainult seda, mida me teeme, vaid ka seda kuidas me tooteid valmistame. Stanley on pühendunud säästvatele tavadele kogu meie tarneahelas alates tootmisest kuni ringlussevõetud materjalideni ja pakenditeni.