Spontex

Spontex – meistriks vähese vaevaga!

Spontex soovib, et koristamine oleks lihtne ja mugav, et saaksite tegeleda nende asjadega, mida vabal ajaleelistate teha. Spontex on viimased 90 aastat pühendanud toodete loomisele, mis muudavad majapidamistööd vähem aeganõudvaks, pingutused väiksemaks ja võimaluse korral ka lõbusamaks!

Tänu 90 aasta pikkusele oskusteabele on pea kõik Spontex kaubamärgi alla kuuluvad svammid, pesukäsnad ja svammlapid toodetud Euroopa tehastes. Lisaks säästlikumale tootmisele on Spontex võtnud eesmärgiks eemaldada või vähendada oma pakenditest võimalikult palju plastikut. Oleme veendunud, et pole midagi tähtsamat kui hoolitseda oma planeedi ja inimeste eest, seega püüame aasta-aastalt teha paremaid valikuid, alates tooraine valikust kuni ühiskondliku mõjuni. Me ei ole täiuslikud, kuid töötame iga päev puhtama planeedi nimel!

Spontexi tooteid toodetakse uusimate meetodite järgi ja kaasaegsetes tootmisettevõtetes. See on võimaldanud Spontexil olla turul rohkem kui 85 riigis üle maailma. Uuendaja ja turuliidrina pakub Spontex tõhusaid ja lihtsalt kasutatavaid tooteid, mille eesmärk on muuta majapidamistööd meeldivamaks, tõhusamaks ja kiiremaks. Me ju teame, et inimestel on alati midagi paremat teha kui koristada!