Heidrun

Kõik, mida arvasite oma kodus vajavat

Alates 1958. aastast toodab Heidrun Europlastic plastist igapäevaseks kasutamiseks mõeldud kvaliteetseid kodutarbeid. Tänu töökindlusele ja Heidrun toodete ainulaadsele Itaalia disainile on õnnestunud jõuda klientideni üle kogu maailma.

Heidruni tootevalikus on olemas igapäevaseks koduseks eluks kõik kasulikud ja hädavajalikud kodutarbed. Tootevalik katab Teie koduse majapidamise iga ruumi vajadused – köök, pesuruum, magamistoad ja õu. Kõik esemed saavad oma panipaiga ja igapäevaelu pisiasjad leiavad õige hoiustamise viisi.

Lisaks tootedisainile on Heidrun liider ka tootmissüsteemide tehnoloogilises innovatsioonis, kasutades tipptasemel masinaid ja vorme. Hulgaliselt ressursse on suunatud teadusuuringutesse ja uute lahenduste väljatöötamisse, et luua alati pilkupüüdvaid ja praktilisi tooteid.

“Hea” plastik

Heidrun Europlastic jälgib häid ökoloogilisi tavasid alates tootmisest kuni kauba kohaletoimetamiseni. Kasutades kõige uuenduslikumat tehnoloogiat, tugineb ettevõte hübriidmasinatele, mis tagavad suure energiasäästu ja keskkonda sattuvate heitmete vähendamise. Ka tooted ise annavad jätkusuutlikusse oma panuse. Kõik tooted on valmistatud mittetoksilisest materjalist (PP), need on lõputult korduvkasutatavad, vastupidavad ja täielikult taaskasutatavad. Tootmisprotsessi käigus tekkinud jäägid suunatakse taaskasutusse, ringlusse, et kasutada neid uuesti uute toodete valmistamiseks, seega ka tootmisprotsessi käigus ei teki keskkonnale koormust plastiku näol.

Heidrun kategooriad:

  • Köögitarvikud
  • Hoiustamine ja ladustamine
  • Pesuholdus ja koristamine
  • Aed