Soehnle

Alates asutamisest 1868. aastal on Soehnle kaubamärk keskendunud esmaklassilisele kvaliteedile ja töökindlusele, kasutusmugavusele ja silmapaistvale disainile. Tänaseks enam kui 150 aastat hiljem, on Soehnle üks juhtivaid personaal- ja köögikaalude pakkujaid Euroopas. Brändi tugevuseks on täpne mõõtmine, kaalumine ja analüüs, mida Soehnle ilmestab väitega “tasakaalus elu”. Kvaliteetsete ja uuenduslike toodetega toetatakse inimesi tervislikul eluviisil ja tervisliku vormi hoidmisel.

Soehnle brändile on toonud edu pikaajaline ja eesmärgipärane töötamine rangeid kvaliteedipõhimõtteid jälgides ning läbimõeldud ja süstemaatilised brändi turundustegevused. Soehnle on kasutanud oma bränditeadmisi juba üle 150 aasta, et aidata inimestel end vormis hoida ja tervislikumalt elada. Soehnle mitmekülgsesse tootevalikusse kuuluvad köögi- ja personaalkaalud, aktiivsusmonitorid ja vererõhumõõtjad, õhu puhastamise seadmed ja uuenduslik Soehnle Connect rakendus.

 

Soehnle tootekategooriad:

Personaalkaalud Põhjalik kehaanalüüs või täpne teave kehakaalu kohta, mis aitavad hoida asjad enda kontrolli all!

Köögikaalud Praktilised abilised toiduvalmistamiseks ja küpsetamiseks. Soehnle kaalud on tuntud oma kaalumistäpsuse ja silmi paitava disaini poolest.

Aktiivsusmonitorid ja -seadmed Suurendage oma treeninguid samm-sammult meie aktiivsusmonitori ja nutitelefoni rakendusega Soehnle Connect.

Õhu puhastamise seadmed Mõnus ruumiõhk elukeskkonnaks, kus saad end hästi tunda.

Vererõhumõõtjad Ohutu ja täpne vererõhu mõõtmine kodustes tingimustes.