Gold Drop

Kodus puhtuse hoidmine võib olla ka tõeline nauding!

GOLD DROP on tuntud puhastusvahendite ja kosmeetikatoodete tootja laias värvi- ja lõhnavalikus, mis valmistatakse oma Gold Drop kaubamärgi all. Kaubamärgi tootevalik üllatab kvaliteetsete toodete, tõhususe, esteetilise väljanägemise, funktsionaalsuse ning hinna ja kvaliteedi suhtega. Valitud tootesarjadel on kvaliteedi- ja keskkonnakriteeriumide täitmist kinnitavad sertifikaadid: ECOLABEL, Nordic Swan/ Nordic Ecolabel, Asthma Allergy, Blue Angel, National Institute of Public Healthpoolt välja antud tervisekvaliteedi sertifikaadid – PZH.

Gold Drop kaubamärgi all valmistatakse ka ökotoodete seeriat Eco Line, mis on kooskõlas suundumusega hoolitseda looduskeskkonna eest. Gold Drop Eco Line sarjal on ametlik Euroopa tunnustus – EU ECOLABEL märgis, mis omistatakse kõrgetele kvaliteedi- ja tervisestandarditele vastavatele keskkonnasõbralikele toodetele.

Tarbijate teadlikkus keskkonna kaitsmise vajadusest paneb meid otsima lahendusi, mis on keskkonnasõbraliku koostisega ja võimaldavad samal ajal hoida oma kodu puhtana. Ökoloogiliste toodete tõhusust kinnitavad akrediteeritud välislaborites tehtud testid. Ökoloogiliste puhastusvahendite retseptid põhinevad looduslikku päritolu toorainetel, millele seatud väga ranged nõuded tagavad toote keskkonnasõbralikkuse.