Biobag

Biojäätmete eraldi kogumine ja kompostimine on oluline ja kasvav tendents paljudes riikides. BioBagi kompostitav ja biolagunev tootevalik on turu kõige ulatuslikum ning BioBag on biolagunevate toodete valmistamise valdkonnas tuntuim kaubamärk, pakkudes oma valikus sertifitseeritud kompostitavaid ja biolagunevaid tooteid. Oleme uhked, et saame biojäätmete eraldi kogumisse ja kompostimisse oma panuse anda, pakkudes laia valikut tooteid ja lahendusi biojäätmete käitlemiseks.

Biobag kottide kasutamine orgaaniliste jäätmete kogumiseks ja kompostimiseks aitab viia lõpule loodusliku tsükli, tagastades keskkonda väga vajalikud toitained. BioBag pakub lihtsaid ja hügieenilisi lahendusi kodumajapidamistele kui ka suurköökidele. Meie hingavad kotid ja toidujäätmete konteinerid on erineva disaini ja suurusega, et katta iga kliendi vajadused. Biobag keskendub kvaliteedile, uutele ja uuenduslike, maasõbralike toodete ning konseptsioonide arendamisele.

 

BioBag’i toodete sertifitseerimine

Kõik BioBag tooted, kotid ja kiled on sertifitseeritud kompostitavateks ja biolagunevateks vastavalt Euroopa standardile EN 13432, US standardile ASTM D6400 ja Austraalia standardile AS 4736. BioBag kannab uhkusega oma toodetel OK Compost Industrial, OK Compost HOME, OK Biodegradable SOIL ja Seedling sertifitseerimismärgistusi. BioBagi kliendid võivad olla kindlad, et kasutavad kõige keskkonnasõbralikumaid ja kvaliteetsemaid tooteid.