Hartmanni kaubamärkide lubadused „Aitab. Hoolib. Kaitseb.“

HARTMANN on üks Euroopa juhtivaid meditsiini- ja tervishoiutoodete pakkujaid, kes toodavad tuntud kaubamärke Bel, Velvera, Cosmoplast ja Bel Baby. Hartmann tootjana on olnud tervishoiu- ja hügieenitoodete pioneerid alates 1818. aastast, töötades välja murrangulisi lahendusi pea 200 aasta vältel. Hartmann on tegutsemisel kliendikeskne, seades klienti kõigi oma tegude keskmesse ning püüavad pidevalt ületada klientide ootuseid, et tagada neile oodatud heaolutunne.

Meie kaubamärkide lubadus “Aitab. Hoolib. Kaitseb.” väljendab selgelt, et oleme oma vastutusest kliendi ees teadlikud ja teeme selle täitmiseks kõik endast oleneva.

Haavahoolduse segmendis pakuvad Cosmoplasti tooted laias valikus traditsioonilisi ja kaasaegseid haavasidemeid, mis pakuvad usaldusväärsust ja tõhusust.

Kosmeetika- ja puuvillatoodete kategooias on fookuses erinevad hügieenitooted, mida kasutatakse erinevaks ostarbeks otse nahaga kokkupuutel.

Bel Baby tootesari pakub valikut tooteid imiku õrna naha hoolduseks – vatipadjakesed, vatitikud, imetamispadjad ja imavad aluslinad. Nii saate kohe algusest hakata kasutama ideaalset tootesarja beebi nahahoolduseks.