Christian Laurent

Avastage auhinnatud näo- ja kehahoolduskosmeetika – Christian Laurent

Christian Laurent® on kvaliteetne, tõhus ja auhinnatud näo- ning kehahoolduskosmeetika bränd, mis on välja töötatud Prantsusmaal. Christian Laurent® on juhindub toodete välja töötamisel viimastest ülemaailmsetest nahahooldustrendidest. Meie esmaklassiline koostise ja valemiga kosmeetika on luksuse määratlus, mille on loonud Prantsuse teaduse ja tehnoloogia tippeksperdid.

Kasutades kaasaegset ja tipptasemel tehnoloogiat, luuakse keerukad ja tõhusad tootevalemid, mis põhinevad luksuslikel aktiivsetel koostisosadel nagu musta orhidee molekulaarekstrakt, kaaviarikompleks, bioaktiivne kuld ja mürdiroosi ekstrakt. Aktiivsed koostisosad kombineeritakse elegantsete lõhnaainetega, et ergutada kasutaja meeli ning pakkuda samal ajal nahale vajalike toitaineid. Christian Laurent® kosmeetikatoodete lõhnavalemid pärinevad Prantsusmaalt, maailma parfüümitööstuse pealinnast Grassest ning on välja töötatud juhtivate lõhnadisainerite poolt.

Miks valida Christian Laurent® luksuskosmeetika?

Christian Laurent® luksuskosmeetika peegeldab Prantsusmaa rafineeritud külluslikkust. Meie eesmärk on pakkuda igale naisele ja mehele erakordset naudingut kvaliteetsest nahahooldusest taskukohaste hindadega.